NEVHODNE.NAZORY.CZ

Názory, informace a články

Sekce: Zajímavosti >> Výdělek na internetu >> Trek Pay

  Dnes je: 27. 7. 2021 21:11 a svátek má: Věroslav    

carka
carkaÚvodní stránkaO poklad kapitána NedaHodnocení filmůVýdělky na internetuHodnocení webových stránekVlastní Programy

Spolehlivý výdělek na internetu - Trek Pay

Tento systém se mi velmi zamlouvá, protože vyplácí a je spolehlivý. Na konto chodí výplata pravidelně, každý týden a transakce netrvá dlouho - jen tři dny. Proto bych Vám o něm chtěl říct něco víc a doufám, že se bude líbit i Vám...

 

paypal

 


Banner


Na itnernetu jste jistě četli mnoho o reklamních systémech. Vlastně reklamy nás všude pronásledují a "doprovází". Ať už jsme na internetu, díváme se na televizi, sledujeme film a nebo když se procházíme po ulici, sledujeme výlohy v krámcích. Všude nás sleduje reklama. Není proto divu, že v tomto druhu média je neskutečné množství peněz. Jak je ale vytěžit? Jak si také něco přivydělat? To je ta nejtěžší věc. Mně samotnému trvalo více než dva roky, než jsem přišel na to, jak se dá spolehlivě si něco přivydělat. No, spolehlivě - prostě najít reklamní společnosti takové, co vyplácí.

A jednou z nich je i společnost Trek Pay. Je to snad nejjednodušeji fungující firma, kterou jsem na internetu našel. Uživatel, který si chce něco přivydělat, nemusí znát téměř nic anglicky a přitom si vystačí. To je super, že ano?

STOP zdlouhavému čekání

Jak Trek Pay funguje? Tato společnost - firma - nebo chcete-li - klikačka funguje tak, že dává určité procento ze zobrazených reklam. Je to tedy úplně jiný systém než třeba bux.to nebo jiné. To znamená, že nemá danou pevnou sazbu, kterou bude vyplácet, ale může vyplácet podle podílů. Takže si třeba za týden vyděláte 1 $ - a strávíte tím třeba 10 minut (Protože máte čas jen dva dny, kdy můžete klikat, nebo prostě na to jen zapomenete). Docela hezké, viďte? Všechno, co musíte udělat, je kliknout na reklamu, prohlédnout si ji a zase zavřít. Reklamy jsou vlastně webové stránky. Takže výhoda je v tom, že NEMUSÍTE ČEKAT třeba třicet vteřina jako např. u bux.to . Každý den je minimálně 13 reklam(někdy i 30) a za každou reklamu jsou až 3 body (a je jich tam se 3 bodama hodně).

Co potřebujete k tomu, aby jste se mohli do tohoto programu zapojit?

 1. Nejprve potřebujete paypal účet.
 2. Registrace. Ta bude probíhat tak, že si:
  1. Nejprve si otevřete stránku Trek Pay
  2. poté klikněte na položku vlevo nahoře: "Free account"
  3. Otevře se Vám nová stránka s formulářem, kam zadáte:
   1. First name: Vaše jméno
   2. Last name: Vaše přijímení
   3. Prefered username: uživatelské jméno
   4. Password: Heslo
   5. Valid paypal email: e-mail, který jste použili při registraci do paypal
 3. Po registraci se můžete přihlásit pomocí stisknutí tlačítka v pravo nahoře: "Sign In" Zadáte své uživatelské jméno a heslo a poté budete přihlášeni. Objeví se Vám více položek v menu
  1. Home - úvodní stránka
  2. Information - Informace
   1. Help / support - podpora
   2. Frequently asked questions - často kladené otázky (a odpovědi na ně)
  3. account - váš účet
   1. My account -můj účet. Zde se dozvídáte informace o tom, kolik peněz máte na účtě, transakce a pak paypal e-mail. Dále se nachází tlačítka:
    1. View my refferal links and banners - tedy zobraz mé odkazy, kterými mohu rozšiřovat službu. To je užitečné k tomu, aby se přes Vás zaregistrovávali další lidé. Čím více pod sebou lidí máte, tím víc si vyděláte. Neboť i oni, kteří se pod Vás zaregistrovali, budou mít dlaší peníze na účtě. Tomu se říká tzv. pyramidový systém, na jehož špici jste Vy a pod Vámi jsou další uživatelé, kteří klikají stejně jako vy a také shání další lidi pod sebe. Vyplatí se to, protože potom dostáváte určitý podíl z jiných uživatelů jako bonus (přitom ale neubíráte ostatním, kteří jsou pod Vámi nic - tj. nic je to nestojí a Vám udělají radost ;-) )
    2. View my refferal Members - zobraz uživatele, kteří jsou pode mnou
   2. My profile - můj profil. Zde můžete nastavovat a upravovat Vaše osobní informace, které jste uvedli při registraci
  4. Browse/Search - to je poslední a nejdůležitější tlačítko. Když na ně kliknete, tak seVám zobrazí stránka. Na ní jsou, když sjedete níž Displaying your links - což znamená, že to jsou odkazy, na které budete klikat a za to, že na ně kliknete, tak dostanete peníze.
  5. Určitě také na této stránce vidíte takové velké "T" to se občas zobrazuje na stránce, na kterou jste klikli- pokud se tomu tak stane, musíte na to T kliknout - je to ochrana proti podvádění. Pokud to neuděláte, tak budete mít penalizační bod - a pokud jich nazbíráte moc, tak Vás vyhodí. Ale když na to T kliknete, tak se Vám ještě další body přičtou - mně se tuším přičetlo hned 10 naráz.

A jak to vypadá po tom, co našetříte 5, 50 $ ?

tp-1tp-1

tp-1tp-1

A takto vypadá výpis z paypal účtu

tp-1

Jak začít? Klikněte na níže uvedený banner a registrujte se!

Banner

Přeji Vám příjemný výdělek


Jméno:
Vzkaz:
copyright 2009 acantophis Poslední aktualizace: 20/12/2010

 

reklamy

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!