NEVHODNE.NAZORY.CZ

Názory, informace a články

Sekce: Zajímavosti

  Dnes je: 27. 7. 2021 19:36 a svátek má: Věroslav       

carka
carkaÚvodní stránkaO poklad kapitána NedaHodnocení filmůVýdělky na internetuHodnocení webových stránekVlastní Programy

Vítejte v sekci Zajímavosti

V této sekci můžete najít různé zajímavosti, ať už z přírody, o různých nemocech, nebo i o různých vynálezech, porovnávání různých cen, technické informace atd... To vše můžete nalézt v této části webu.

Nebojte se psát příspěvky do různých sekcí. Není nic horšího než člověk, který se bojí projevit svůj názor. A o to tu vlastně i jde. Buďme aktivní. Je přece doba, kdy každý může SVOBODNĚ projevit svůj názor. Nebo snad ne?

Novinky a tipy na články přidané v této sekci:

O prázdninách jsem začla psát dobrodružný příběh na pokračování. Má název O poklad kapitána Neda. Jestli Vás zajímá a chtěli by jste si přečíst první kapitolu, můžete přes tento rychlý odkaz.
Více zde

Byla vytvořena nová sekce Hodnocení filmů. V této kategorii bylo uvedeno hodnocení filmu Stardust. Doufám, že se Vám bude zamlouvat.
Více zde

Byla vytvořena nová sekce Výdělky na internetu. Doufám, že v ní najdete nové informace, které se Vám hodí. Zatím zde uvádím jednu společnost, se kterou mám kladné zkušenosti. Trek pay. Rozhodl jsem se totiž, že nehodlám podporovat jakékoliv společnosti.
Více zde

Vytvořil jsem novou sekci Hodnocení webových stránek. Tato sekce pojednává o různých webových stránkách, které stojí za zmínku. Zatím jsem přidal jeden web - odpovedi.cz Doporučuji přečíst si tento článek, nebo alespoň web navštívit. Pokud máte nějakou otázku, věřím, že na tomto webu na ni naleznete odpověď.
Více zde

   

 

copyright 2009 acantophis Poslední aktualizace: 20/12/2010

 

reklamy

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!