NEVHODNE.NAZORY.CZ

Názory, informace a články

Sekce: Dění na politické scéně

  Dnes je: 27. 7. 2021 21:29 a svátek má: Věroslav       

carka
carkaÚvodní stránkaKterá strana je ta nejlepší?Zahraniční politikaCo se kolem nás děje

Vítejte v části: Dění na politické scéně

Nyní se nacházíte na úvodní stránce výše zmíněné sekce. Co od ní můžete očekávat? Název může napovídat, že se zde objeví články na určitá témata. Ta jsou rozčleněna v menu. Jakmile si kliknete na téma v menu, objeví se Vám rovnou seznam článků, které si můžete přečíst.

Nebojte se psát své názory do příspěvků. K tomu je tento web určený. Tento web vznikl proto, že se nám nelíbí, jak se naše politická scéna vyvíjí. Stále více lidí zapomíná na to, jaké to bylo před dvaceti lety a opět se staví na levicovou stranu. Jaká je politika dnes a jak moc se změnila? Co je pravda a co je lež? Co nám politici slibují ve svých volbách a co dodržet nemohou? Co nám slíbili a co neudělali? To vše a jiné můžete nalézt na tomto webu. Neváhejte, přečtěte si článek, ať si uděláte svůj názor a víte, koho máte či nemáte volit.

Novinky a tipy na články přidané v této sekci:

Byla vytvořena nová sekce s názvem: Která strana je ta nejlepší? Proč zrovna tento název? Mnoho lidí vlastně ani neví, proč danou stranu volí a ani - proč by vlastně volit měla. Jací politici doopravdy jsou?
Více zde

Byla vytvořena nová sekce s názvem: Zahraniční politika. Co si máme pod tímto pojmem představit? Názory na to, co se děje v jiných zemích.
Více zde

Byla vytvořena nová sekce: Co se kolem nás děje. Je to pravda. Víme, co se děje v zahraničí, ale často nevíme, co se děje u nás doma.
Více zde

 

 

 
   

 

copyright 2009 acantophis Poslední aktualizace: 20/12/2010

 

reklamy

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!